Firma "Polaszek", która istnieje już przeszło 40 lat, od 20 lat specjalizuje się w produkcji sejfów
i urządzeń, które chronią przed włamaniem i ogniem. W ciągu tego czasu uzyskaliśmy znaczącą pozycję na rynku i udowodniliśmy, że jesteśmy solidnym i fachowym przedsiębiorstwem. POLASZEK to profesjonalna polska firma oferująca bogatą gamę prac w zakresie obróbki materiałów. Naszą Rozpoczęliśmy działalność w 1968 roku i od tego czasu nieustannie zapewniamy partnerom całościoe usługi dotyczące cięcia laserowego, konstruowania elementów metalowych, skrawania, spawanie elementów metalowych, lakierowanie proszkowe. Prowadzimy usługi cięcia laserowego blach, metali oraz innych materiałów, które są do tego przeznaczone.
Posiadamy nowoczesny park maszynowy (krawędziarki, gilotyny, wykrawarki, lakiernię proszkową, laser) i bardzo duże możliwości produkcyjne. Pracujemy na powierzchni 9500 m2, na której znajdują się 4 hale produkcyjne i lakiernia proszkowa. W swojej ofercie posiadamy ponad 60 produktów (sejfy ścienne, gabinetowe, szafy na broń, kasy pancerne), których funkcjonalność jest zorientowana na potrzeby rynku.

Nasza dewiza:

"Wysokie zadowolenie Klientów przez różnorodność ofert i najwyższą jakość świadczonych usług"

cięcie laseremUNIA

Informujemy, że w ramach Sektorowego programu Operacyjnego - Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw, lata 2004-2006, Priorytet 2-Bezpośrednie wsparcie przedsiębiorstw, Działanie 2.3 - Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez inwestycje realizujemy projekt zakupu środka trwałego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Copyright © 2020 Obsługa: InterMore | Marketing internetowy dla firm

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!